ברחובות שלנו

המשחק האורבני

אנשים רוצים להתפתח, להעז, לפרוץ גבולות ולעשות טוב לעצמם ולסביבה.
יש אנשים שלא…
אבל אותם אנחנו לא מזמינים לשחק. אנשים מפחדים מביקורת, מכישלון, משינוי.
יש אנשים שלא… והם בדרך כלל מנצחים.
כל כך הרבה קבוצות ואנשים שעברו את המשחקים שלנו למדו ובעיקר לימדו שאפשר לגרום לאנשים לפחד פחות ולהעז יותר באמצעות משחק שהוא לא רק שעשוע, הוא שיטה.

סדנאות מנהלים

לתפיסתנו, המפתח ללמידה משמעותית הוא יציאה מאזור הנוחות.

ימי גיבוש

בואו לשחק איתנו במגרש המשחקים הכי דינמי, מסקרן, מפתיע ומרגש שיש..

פרימיום

פה השמיים הם הגבול ! פה (כמעט) הכל אפשרי !

Shuk-Run

הוא משחק של טעימות שיש רק בשווקים, זיהוי מוצרים שאיתם מתפלפלים, ניווט לפינות נסתרות בחיים, יצירה עם מגוון של פרודוקטים וחומרים, הנאה של פעם בחיים ואפילו... הנעה של הרוכלים... אז אצלנו הכל כבר בעצם מוכן - לכם נותר רק לומר היכן. ולא לשכוח, גם בשוק, אמרו תודה, שוק-רן, כמובן.

הזירה

בין הדמויות המוזרות שמסתובבות בשטח ועד לראיות הפזורות ברחבי הזירה, יהפכו המשתתפים, תוך דקות, לצוותי סוכנים שתפקידם לבלוש, לחקור ולהיות הראשונים לפענח את המסתורין. הזירה היא גרסת הריאליטי הכי חווייתית לחדרי הבריחה, בה לא צריך להיות נעולים בחדר כדי להישאב אל הרפתקה של פעם בחיים ושמתרחשת בזירת פשע אמיתית (כמעט) בשטח. מי הפושע? את זה תגלו בהרפתקת פשע מסתורית שמתרחשת בזירה.

חשבו מסלול

לפני המשתתפים פרוסים קילומטרים של אסטרטגיה, טקטיקה, דינאמיקה ותמרונים. במבט ראשון לא תדעו לאן הולכים. במבט שני לא תדעו איפה מתחילים. אבל במבט שלישי תגלו ש'חשבו מסלול' הוא משחק שחושב ותוכנן כדי להסב לכם הנאה תוך היכרות יחידה מסוגה עם העיר, עם סמטאותיה, עם מבניה, עם האומנות הנחבאת לעין ועם כל הפינות שכדאי להכיר. הלוקיישנים כבר מוכנים, המסלול מסודר, ולכם לא נותר אלא לחשב מסלול במשחק נהדר. מתאים לקבוצות של 40-400 משתתפים. משך המשחק – כ 3 שעות

נקמת האמן

נקמת האמן הוא משחק חכם, מסקרן ובעיקר..מפתיע! זהו משחק חידה מאתגר ואינטיליגנטי במיוחד המתרחש בין תערוכות המוזיאון. במשחק זה בו כל תמונה או מיצג הם רמזים שיכולים לקדם אתכם בדרך לחשיפת הפצצה. חוויה מדהימה, מקורית וייחודית לכל חובבי ז'אנר הבריחה והתחכום. פעילות המתאימה לכל מזג אוויר, גם לאלו שלהם אומנות הס מלהזכיר...

הנצחון טמון בפרטים הקטנים

הפרטים הקטנים שבדרך כלל נסתרים מהעין הם אילו שהופכים את עבודת הצוות לניצחון. אך הניצחון לא גלוי, הוא טמון בפרטים הקטנים שהופכים למפתחות המשחק שממחיש את האמרה הכל או לא כלום בו הפרטים עולים על כל דמיון ומובילים לניצחון.

מקיר לקיר

אולי בהתחלה תופתעו אבל במהרה תגלו עד כמה המשרד, הקניון או המוזיאון הופכים לגן משחקים מוטרף. מהסקפטיים נבקש להתחיל להתכונן כי משהו מדהים עומד להתחיל. לסקרנים נבטיח שצפויה להם חוויה אדירה בשטח בנוי, כולל תוכן משחקי חוויתי במיוחד, שבו כל פינה, חלל או מתחם הופכים לחלק בלתי נפרד מחוויה שכדאי להכיר, מקיר לקיר.

מספרים עלינו...

שם הממליץ
שם הממליץתפקיד הממליץ
Read More
המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה המלצה
Default Title

כגדגכדגכגדכדגכ

צרו קשר